התקנת ג'קוזי ביתי לא מה שחשבתם. אפשר למצוא בעלויות והתקנה נוחים הכנסו לכתבה המלאה

זוג ליד ג'קוזי יוקרתי דגם CONCEPT MONO

מהן הדרישות להתקנת ג'קוזי ביתי?

התקנת ג'קוזי ביתי או התקנת ג'קוזי בחצר האחורית היום נחשבת תהליך פשוט בהרבה ממה שאתם יכולים לדמיין. בעיקרון, כל מה שצריך לוודא שיש לכם מקום בבית וגישה לחצר האחורית. המשטח עליו תתבצע התקנת ג'קוזי ביתי אמור להיות ישר, רצוי משטח מוצק ובסמוך אליו חיבור לשקע חשמל  וצינור גינה.

האם מיקום הג'קוזי הנייד שלך נגיש?

ברוב המקרים הגישה לג'קוזי מתנפח נייד בחצר האחורית, או במרפסת נוחה ופשוטה למדי. גם מבחינת הערכות אין צורך בשקע בקרקע או בהכנה מיוחדת בניגוד לג'קוזי נייח. התקנת ג'קוזי ביתי קלה ופשוטה להפעלה ניתן להתקין את הג'קוזי באופן עצמאי, מצורפת חוברת עם הוראות התקנת ג'קוזי בבית פשוטה אין צורך במנוף או בטכנאים מיוחדים, לעצלנים שבניכם קיימת אפשרות להתקנה בבית הלקוח.

חשיבות התקנת ג'קוזי ביתי על משטח מוצק משטח בטון אבן או דק מחוזקים הם המשטחים הנפוצים ביותר להתקנת ג'קוזי. עם זאת, ייתכן שלא שאין צורך בהכנת הקרקע משטחים אלו. במחלקת האביזרים באתר  MSPA תמצאו משטח שומר חום מיוחד  שניתן להניחו על כל סוגי המשטחים וכך תמנעו מעבודה כפולה. בנוסף כדי להקל על הגישה ולהוסיף לעיצוב קיימת מדרגה מעוצבת מיוחד לג'קוזי שתקל עליכם את הגישה.

מהן הדרישות החשמליות להתקנת ג'קוזי מתנפח נייד?

ג'קוזי מתנפח נייד דורש חיבור לחשמל של 110 וולט, 16 אמפר כל שצריך הוא חיבור לשקע והג'קוזי מתחיל לעבוד בכל מקום בחצר האחורית במרפסת או בבית. קיימת אחריות יצרן עולמית בין חצי שנה לשנה תלוי בדגם. והאופציה הכי חשובה לנוחות פיצ'ר להפעלה ושינוי זרמים ועוצמות באמצעות שלט.

טיפול במים לאחת התקנת ג'קוזי ביתי בג'קוזי נייד מתנפח  

כיצד למלא ולנקז את המים לאחר התקנת ג'קוזי? יש אנשים שחושבים שג'קוזי דורש מערכת אינסטלציה – אבל זה לא המקרה! קיימת בג'קוזי מערכת  עצמאית לחלוטין שנועדה לספק את כל היתרונות ההידרותרפיים. לאחר ההתקנה,  כל שצריך למלא ממלא את הג'קוזי בעזרת צינור גינה. הזרמים מגיעים דרך מערכת הסינון בתוך הג'קוזי. תדירות החלפת המים המומלצת היא לשבועיים עד שלושה שבועות. כמו כן, גם פילטר רצוי להחליף בין שבועיים עד שלושה שבועות ולהאריך את חיי המים ע"י מסננים וחומרי חיטוי.

לפרטים נוספים צרו קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בודק...