שלושה דברים שלא ידעתם על הג'קוזי מתנפח שלכם:

בחור צעיר בתוך ג'קוזי בועות נייד מתנפח

לאחרונה חיינו גדושים בעומס ולחץ, הדבר היחיד שנשאר הוא לחלום על טבילה ב ג'קוזי מתנפח חם ומלא בזרמים מבעבעים. להגיע לזן ולרגע שקט טהור .

כן, הרפיה היא ללא ספק מאפיין מרכזי בג'קוזי מתנפח, אך האם ידעתם שבנוסף לכך ישנם מספר יתרונות בריאותיים מדעיים שהוכחו כמשפרי בריאות וכושר גופני ונפשי?

1 ירידה במשקל

לפני שנגיע למחקרים המדעיים, לא תורידו שתי מידות בבת אחת. עם זאת, כאשר חום הג'קוזי המתנפח עולה רמת הטמפרטורות בגופכם עולה לרמה גבוהה מספיק, כך שגופכם מגיב בזיעה על מנת לקרר את טמפרטורת העור. פעולה זו  משחררת נוזלים ורעלים מהגוף, בעיקר בצורת מים. כך שטבילה בג'קוזי מתנפח לפחות פעם ביום, יכולה להשלים מדעית את מאמצי הרזיה האחרים שלכם.

2 שחרור השריר

יתרונות החום וההידרותרפיה בג'קוזי המתנפח הם מחכים תנועת עיסוי שרירים עמוקה. והזרמים מתמקדים באזורי שרירים מרכזיים אשר עוזרת להתאוששות מאימונים וכיווצי שירים בעלי השפעה גבוהה או נמוכה על התנועה. זוהי דרך נהדרת להירגע לאחר האימון שתעזור לכם באופן משמעותי להימנע מהשרירים הכואבים ומפציעות אחרות הקשורות לכושר.

3 דחיפה למוטיבציה

הגוף והנפש שלנו שומרים על רמת אנרגיה מאוזנת באמצעות זרימת דם מוסדרת. ניתן להשיג זאת באמצעות טיפולי עיסוי לקבלת זרימה טובה יותר. ג'קוזי מתנפח מאפשר לכם להתאים את הלחץ והמיקום של הסילונים בכדי לספק עיסוי ממוקד שירגיע ויספק תמיכה באורח חיים בריא.

4 עור פנים בריא בעת הטבילה בג'קוזי מתנפח, נקבוביות העור שלכם נפתחות לאורך זמן באופן יומיומי ע"י אדים חמים, כך כל הלכלוך והרעלים שמצטברים בעור מתנקזים באופן קבוע, דבר העוזר לכם לשמור על עור פנים חלק ובריא. אין צורך בהתערבות מכשירים או החדרת חומרים. תקבלו תוצאות מהירות ע"י מגע האדים הנעים.

לכן, אתם מקבלים הרבה יותר בבעלות ג'קוזי מתנפח, ולמען האמת, זה מדהים מה שניתן להשיג עם זרמי מים  חמימים ונעימים.

כנסו למדריך הבא : ג'קוזי למרפסת – יתרונות ועלויות של מערכות ג'קוזי ביתיות ניידות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.